Pàgina de l'Associació d'Estudiants de Ciències de la Salut

Contacte

Secció Territorial - Unitat DocentCorreus Junta LocalInstagram
Secció Territorial de Balearspresidenciaaecsbalears@gmail.com
secretariaaecsbalears@gmail.com
tresoreriaaecsbalears@gmail.com
Instagram
Secció Territorial de Gironapresidenciaaecsgirona@gmail.com
secretariaaecsgirona@gmail.com
tresoreriaaecsgirona@gmail.com
Instagram
Secció Territorial de Lleidapresidenciaaecslleida@gmail.com
secretariaaecslleida@gmail.com
tresoreriaaecslleida@gmail.com
Instagram
Secció Territorial de Reus-Tarragonapresidenciaaecsreustgn@gmail.com
secretariaaecsreustgn@gmail.com
tresoreriaaecsreustgn@gmail.com
Instagram
Secció Territorial de Sant Cugatcoordinacioaemics@gmail.com
aemicssc@gmail.com
tresoreriaaemics@gmail.com
Instagram
Unitat Docent de Barcelona - Bellvitgeaecsbellvitge@gmail.comInstagram
Unitat Docent de Barcelona - Campus de Bellaterra UABaecsbellaterra@gmail.com
Unitat Docent de Barcelona - Can Rutiaecscanruti@gmail.com
Unitat Docent de Barcelona - Clínicaecsclinic@gmail.comInstagram
Unitat Docent de Barcelona - Hospital de la Santa Creu i Sant Pauaecssantpau@gmail.com
Unitat Docent de Barcelona - Maraecscampusmar@gmail.comInstagram
Unitat Docent de Barcelona - Parc Taulíaecsparctauli@gmail.com
Unitat Docent de Barcelona - UB Biociènciesaecsbiociencies@gmail.com
Unitat Docent de Barcelona - Vall d'Hebrónaecsvalldhebron@gmail.com

Secretariat General de l’AECS

CàrrecPersonaCorreu
Presidència GeneralNúria Singh i Kaurpresident@aecs.org
Vicepresidència d'Afers InternsVacantvpi@aecs.org
Vicepresiència d'Afers ExternsSoraya El Hajmouni Camívpe@aecs.org
Secretaria GeneralJoan Fernández Lópezsecgen@aecs.org
Tresoreria GeneralSol Beatriz García de los Ángeles Catalántresoreria@aecs.org
Grup de Suport a la FormacióVacantformacio@aecs.org
Grup de Suport a la ComunicacióVacantcomunicacio@aecs.org
Grup de Suport a Antigues MembresVacant-
Coordinació Nacional del Grup de Treball de Salut Sexual i Reproductiva Incloent VIH i SIDAJúlia Alerm Pounora@aecs.org
Coordinació Nacional del Grup de Treball de Salut PúblicaVacantnpo@aecs.org
Coordinació Nacional del Grup de Treball de Drets Humans i PauOriol Nebot Molasnorp@aecs.org
Coordinació Nacional del Grup de Treball de Educació en Ciències de la Salut i Pràctiques NacionalsVacantnoneaecs@gmail.com
Coordinació Nacional del Grup de Treball de Intercanvis ClínicsXinfan Zhou i Mariam El Ars Jannahneo@aecs.org
Coordinació Nacional del Grup de Treball de Intercanvis de RecercaRicard González i Guillem Wetherellnore@aecs.org
Junta Local de GironaÈnia Morgades Sesa
Irina Puig Mercadal
Núria Singh i Kaur
presidenciaaecsgirona@gmail.com
secretariaaecsgirona@gmail.com
tresoreriaaecsgirona@gmail.com
Junta Local de Reus-TarragonaOleguer Pau
Marta Maestre
Iman
presidenciaaecsreustgn@gmail.com
secretariaaecsreustgn@gmail.com
tresoreriaaecsreustgn@gmail.com
Junta Local de LleidaMarina Cuesta
Marc Pons
Sol Beatríz de Los Ángeles
presidenciaaecslleida@gmail.com
secretariaaecslleida@gmail.com
tresoreriaaecslleida@gmail.com
Junta Local de Sant CugatAina Úbedacoordinacioaemics@gmail.com
aemicssc@gmail.com
tresoreriaaemics@gmail.com
Junta Local de Balears-presidenciaaecsbalears@gmail.com
secretariaaecsbalears@gmail.com
tresoreriaaecsbalears@gmail.com

No saps a qui t’has de referir?
Envia’ns un missatge i et posarem en contacte amb la persona adient.