Lleida

CàrrecNomFotoCorreu
PresidènciaJoan Fernández López i Soraya El Hajmouni Camípresidenciaaecslleida@gmail.com
TresoreriaSol Beatriz Garcia de los Ángelestresoreriaaecslleida@gmail.com
SecretariaAina Sánchez Quin i Marina Cuestasecretariaaecslleida@gmail.com
Coordinació Local de Salut Pública (LPO)Marta Román i Sergi Felislpolleida@gmail.com
Coordinació Local de Salut Sexual i Reproductiva (LORA)Leire i Patloralleida@gmail.com
Coordinació Local de Drets Humans i Pau (LORP)Alba Martínez i Sarah Clotalorplleida@gmail.com
Coordinació Local d'Educació en Ciències de la Salut (LOME)Reyfri Paulinolonelleida@gmail.com
Coordinació Local d'Intercanvis Clínics (LEO)Aina Sanchez Quinleolleida@gmail.com
Coordinació Local d'Intercanvis de Recerca (LORE)Guillem Wetherell i Claudia Ortizlorelleida@gmail.com
Coordinació Local d'ESCALAPablo i Juan Davidescalalleida@gmail.com